Bahçeşehir Vinç KiralamaYılmaz Vinç kiralama servisi olarak İstanbul da bir çok semt de kiralık vinç hizmeti vermekteyiz. Bunlar dan biri olan Bahçeşehir ilçesinde 200 tona kadar ağırlık kaldırabilen kiralık vinçler işletmelerin hizmetine girmiştir.

Kiralık Vinç Bahçeşehir Vinç Kiralama Seçenekleri

  • Bahçeşehir Operatörlü Vinç Kiralama
  • Bahçeşehir Mobil Vinç Kiralama
  • Bahçeşehir Kamyonlu Vinç Kiralama

Haftanın 7 günü hizmet veren Bahçeşehir Kiralık Vinç servisinde haftasonu bile hizmet alabilirsiniz. Araçların periyodik bakımları yapılarak hizmet veren Yılmaz Bahçeşehir Kiralık Vinç servisi iş güvenliğine büyük önem vermektedir. Büyük ve küçük işletmeler için ağır tonajlı yük kaldırma bindirme ve Bahçeşehir Vinçli nakliye hizmeti veren firmamız, kamyonlu vinçler ile birlikte Tek Fiyat Politikası ile nakliye hizmetlerinde birden fazla vinç ve kamyon kullanmaktadır.

Bahçeşehir Vinçli Nakliye – Bahçeşehir Kamyonlu Vinç

Firmamız Bahçeşehir da yer alan işletmelerin fuar dönemlerinde ki Bahçeşehir vinçli stand kurulum, Bahçeşehir Vinçli Makine taşıma ve montaj işlerine talip olup, Montaj ve kurulum işlerinde deneyimli G sınıfı operatörlerle birlikte çalışmaktadır. İşletmemiz sektöre yapıtığı yatırımlarla birlikte ağırlığı 200 tona ulaşabilen yükleriniz için araç parkuruna yeni dahil ettiği Bahçeşehir Kiralık Vinçler birlikte hizmet vermektedir.

Bahçeşehir Kiralık Sepetli Vinç

Bahçeşehir kiralik vinçBahçeşehir Mobil Vinç kiralamalarında araç filosunda yer alan vinçler, vinç imalatçıları tarafından firmamıza özel olarak imal edilmiştir. Bahçeşehir Vinç olarak ağır tonajlı yük kaldırabilen vinçlerin haricinde  Bahçeşehir kiralık sepetli vinç hizmeti de vermektedir. Bu hizmette yüksekliği 70 metreye ulaşabilen noktalara insan güvenliğini sağlayarak ulaşım ve erişim sağlamaktadır. Bir çok amaçla kullanılan Bahçeşehir Sepetli Vinç Kiralama servisi, Bahçeşehir da en yakın kiralık vinc hizmeti veren firmadır.

Bahçeşehir Yılmaz Vinç – 0212 426 00 00

Bahçeşehir da teknik kadroyla hizmet veren Yılmaz Vinç hizmet esnasında size en iyi hizmeti vermeyi sağlıyor. Müşteri memnuniyetine çok önem veren firmamız sizin işiniz bizim işimiz felsefesiyle hizmetlerini sunmaktadır. Haftalık, günlük ve saatlik olarak vinç kiralama seçenekleriyle işletmeler için ekonomik çözümler sunmaktadır.